декарбонізація в обмін на території
Oct. 15th, 2021 09:01 am![[personal profile]](https://www.dreamwidth.org/img/silk/identity/user.png)
Ihor Lutsenko
Китай збирається приєднати Тайвань. Для цього модернізує свої три найближчі до Тайваню авіабази в Лунтяні, Хуейані і Чжанчжоу.
Всі вони знаходяться на відстані від 200 до 400 кілометрів від самого острова. На цих авіабазах зводяться нові сховища боєприпасів, арочні укриття для авіатехніки і розширюються злітні смуги.
Крім підготовки самих аеродромів, ще розгортаються додаткові частини протиповітряної оборони та інша інфраструктура війни.
За останні кілька тижнів 145 разів літаки Пекіну маневрували в Тайванській протоці, імітуючи атаку.
Водночас Китай обмежив енергоспоживання в своїх промислових регіонах, шо призвело до зупинки навіть не окремих підприємств, а цілих галузей. Очевидно, що це робилося за вказівкою Заходу, котрого цікавить ''зелений'' порядок денний - а більше нічого не цікавить.
Такий нині компроміс між західною ''демократією'' і східним деспотизмом: декарбонізація в обмін на території.
Росія теж іде в руслі ''нової енергетики'', а також зараз активно розбудовує аналогічні китайським об'єкти вздовж українського кордону. Зокрема, коло Сумської області на плато будують велику авіабазу.
=====
Volodymyr Boiko
Цікавий збіг обставин: начальник Головного управління розвідки МО України Василь Бурба 17 серпня 2018 року нагородив відомчою відзнакою Владислава Мангера, який нині перебуває на лаві підсудних як замовник нападу на Катерину Гандзюк, невдовзі після нападу. Напевно, оперативна інтуїція не зрадила Василя Васильовича й цього разу – відчував, кого треба нагороджувати.
До речі, що саме пов’язує Бурбу та Мангера? Може, старі справи, коли Бурба очолював 2-ге управління Головного управління «К» СБУ та організовував спалення автомобілів активістів «Автомайдану»?
