Oct. 16th, 2012

don_katalan: (Default)
Сегодня в Луганске из-за визита Президента Януковича полностью парализовано движение автотранспорта.
Об этом сообщает корреспондент Луганск Медиа Стиль.
В Луганске перекрыты не только центральные улицы города, невозможно проехать также в отдаленные районы – в Камброд и в Вергунку.
Чтобы уехать люди добираются до остановки «Городок завода ОР», но и там проезд ограничен – все перекрыто. Народ оказался в кольце: улица Фрунзе, 16-линия, улица Сороки, «Городок».
В частности, на улице Сороки из маршрутки №166 высаживают пассажиров. Проезд закрыт даже ко 2-й городской больницы, куда безуспешно пытались провезти пациента.
Кортеж Януковича проезжал по полностью свободной дороге. Лентами были загорожены даже парковочные карманы.

"ОБКОМ"
don_katalan: (Default)
Оригинал взят у [livejournal.com profile] ripcska в Сокровенные воспоминания покойного Грачева: “По Белому дому беглыми, огонь!”

(оригинальная лексика сохранена)

Журнал Forbes публикует во вторник последнее интервью бывшего министра обороны Павла Грачева, скончавшегося 23 сентября в больнице в возрасте 64 лет. Свидетель и непосредственный участник исторических событий переломных времен и ельцинской эпохи поделился своими воспоминаниями с коллегами по тогдашнему правительству Альфредом Кохом и Петром Авеном для их книги “Революция Гайдара”. Forbes приводит выдержки из интервью, отмечая, что Грачев никогда столь откровенно не рассказывал о Борисе Ельцине и штурме Белого дома.



Читать Дальше
don_katalan: (Default)
Служба автомобільних доріг у Київській області 25 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Ростдорстрой» на послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги С101314 (Київ – Чоп) – Гнатівка на ділянці км 1+584 – км 2+098. Вартість угоди склала 2,92 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
На ділянці довжиною 514 метрів потрібно замінити труби газопроводу, встановити бар’єрне огородження на дорозі, вкласти новий асфальт.
Ця ділянка дороги знаходиться в районі села Гореничі, в якому знаходиться маєток радника президента України Ганни Герман. За даними «Української правди», її обійстя знаходиться в котеджній забудові на околицях Гореничів не більш ніж в трьох кілометрах від КПП по Житомирській трасі.
Маєток Ганни Герман
На території маєтку Ганни Герман
Наші Гроші

в тему:
Ганна Герман. Всепрощаюча

Уже впродовж кількох днів у редакції «Наших грошей» відчувається невловимий запах мирту і ладану. Очі співробітників випромінюють благочестивість і упокору. Повсюди розлита тиша. Лише час від часу чується потріскування нововідкритих чакр, а ще здавлений схлип: це черговий неофіт осягнув радість сліз катарсису.
Корупція покинула цей дім: на моніторах незримими вогненними літерами пломеніє: «Прости, і прощеним будеш».
Каємось: не заслужили ми просвітлення. Бо не через нічні чування чи умертвіння плоті прийшло воно до нас, а лиш через слово Вчителя – радника президента України Ганни Герман. У непорочності своїй пробачила вона «Наші гроші» за гріх содіяний, про що сповіщено було мирян через Youtube і «Телекритику».
Не з умислу ми грішили, коли писали, що радник Учителя на ім’я Дмитро Сагач став співзасновником ТОВ «УНН», а відтак і сайту UNN. Хотіли просто поділитись сакральним із братами і сестрами. Бо хто ж не знає, що Великі цього світу розсіюють свої знання не напряму, а через апостолів.ExpandRead more... )
don_katalan: (Default)
В Україні Григоріанський календар було де-юре прийнято одразу ж після його ухвалення з боку Папи Римського (оскільки 1582 року українські землі входили до складу Речі Посполитої, що була офіційно католицькою державою). Проте в той час ситуація між польською католицькою та українською православною церквою була дуже напруженою; спроби насильно змусити православних прийняти григоріанський календар лише ускладнили ситуацію. Відтак українська православна (так само, як і греко-католицька) церква досі притримується юліанського календаря.
Натомість у світському житті григоріанський календар почав діяти в Українській Народній Республіці з 16 лютого 1918 року, цей день стали вважати 1 березня 1918 року. Закон про це було ухвалено 12 лютого 1918 року (за старим стилем) на засіданні Малої ради Української Народної Республіки в Коростені [1][2].
Незадовго до того григоріанський календар було запроваджено в Радянській Росії; згідно з декретом Раднаркому після 31 січня 1918 року слідувало 14 лютого 1918 року. Російська православна церква і деякі інші православні церкви не прийняли григоріанський календар, тож і далі послуговуються юліанським календарем.


Одним из последних на григорианский календарь перешли Греция в 1924 году, Турция в 1926 году и Египет в 1928 году.
До сих пор не перешла на Григорианский календарть Эфиопия.


Во время Гражданской войны бывало календарь меняли и обратноExpandRead more... )
don_katalan: (Default)
Киев, ул. Саксаганского, 89, сегодня днем
народный креатив

Profile

don_katalan: (Default)
don_katalan

July 2025

S M T W T F S
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031  

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

Expand All Cut TagsCollapse All Cut Tags
Page generated Jul. 20th, 2025 05:26 pm
Powered by Dreamwidth Studios