don_katalan: (Default)
don_katalan ([personal profile] don_katalan) wrote2015-10-17 07:11 pm

У Шокіна розпочався період старечої гіперсексуальності

Генпрокурор Шокін розповів газеті «Факти» про те, що в нього розпочався період старечої гіперсексуальності. А також – кому насправді належить маєток у селі Забір’я, який виявили журналісти проекту «Без парканів» і приналежність якого Шокіну речник Генпрокуратури категорично заперечував.

Цитата з інтерв’ю:
«— Мы уже узнали, что вы практически мачо, каждую ночь ночуете в разных местах…
— Не каждую, не надо, мне здоровье уже не позволяет.
— В том числе и в доме, расположенном в Забирье под Киевом, возле которого журналисты проекта «Без парканів» и увидели вас выходящим из «Мерседеса»?
— В принципе, они все правильно рассказали. В свое время мой давний знакомый приобрел в Забирье 21 сотку земли. На ней, по сути, была свалка, куда свозили мусор со всего района. Он расчистил площадку и начал строить большой дом. А потом оставил его мне. Я действительно в нем жил длительное время. Дело в том, что отношения с бывшими женами и детьми — троими от трех супруг — складывались у меня не просто…»
Шокін у цьому маєтку не тільки жив, але й живе зараз. А всі його оповідання про погані відносини з колишніми дружинами пояснюються тим, що Генеральний прокурор України не вніс цю нерухомість у декларацію про доходи. І це зрозуміло – купляв би садибу на чесно зароблені гроші, не було б тепер проблем.
Також Шокін був змушений підтвердити те, про що я писав раніше – що в нього в Сполучених Штатах проживає рідна донька з двома дітьми, до яких Генпрокурор постійно літає на свою скромну зарплатню державного службовця.
Тому я нагадаю Віктору Миколайовичу деякі положення українського законодавства, про які йому не доповіли підлеглі під час підготовки інтерв’ю.
Якщо, як стверджує Шокін, маєток у Забір’ї йому подарував якийсь анонімний товариш, то з вартості цього маєтку Шокін мав заплатити 15% податку на дохід, оскільки з 1 січня 2004 року подарунки в Україні оподатковуються. Враховуючи вартість садиби, можна сміливо стверджувати, що Шокін, приховавши подарунок від оподаткування, скоїв злочин, передбачений, як мінімум, частиною 2 статті 212 Кримінального кодексу України.
Я вже не кажу про скандальність самого факту - заступник Генпрокурора після виходу на пенсію в 2007 році отримує в подарунок багатомільйонну нерухомість. А якщо Шокін цю садибу купив у свого товариша, то, питається, на які гроші, якщо він усе життя прослужив у органах прокуратури?
Аналогічним чином податок з подарунку мала сплатити й громадянка Гриневич Вероніка-Анастасія, на яку Шокін фіктивно переписав свою садибу перед тим, як повернутись у Генеральну прокуратуру України влітку 2014 року.
Судячи з того, що Шокін у своїй декларації не зазначив видатки на оренду нерухомості, він проживає в Забір’ї безкоштовно. А відтак та обставина, що Шокін «подарував» свої хороми громадянці Гриневич, ніякою мірою не знімає з нього обов’язок декларувати цю нерухомість, оскільки Генпрокурор продовжує здійснювати щодо неї два повноваження з тріади власності: він користується цим маєтком і він ним володіє.
26 квiтня 2015 року були внесені зміни до статтi 366-1 Кримінального кодексу України, якою тепер передбачена кримiнальна вiдповiдальнiсть за подання державним службовцем завiдомо недостовiрних вiдомостей у декларацiї про майно, доходи, витрати та зобов'язання. Санкція статті – позбавлення волi на строк до двох рокiв з позбавленням права обiймати певнi посади чи займатися певною дiяльнiстю на строк до трьох рокiв.
На Шокіна ця норма не поширюється, оскільки брехню в декларації він написав раніше. Але на нього поширювалась санкцiя статті 172-6 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення, яка передбачала штраф за подання завiдомо недостовiрних вiдомостей у декларацiї про майно, доходи, витрати i зобов'язання фiнансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобiгання i протидiї корупції».
Сподіваємось невдовзі на сайті Генеральної прокуратури України ми сможемо прочитати, який саме орган притягнув Шокіна до відповідальності за скоєння ним корупційного правопорушення й штраф у якому розмірі сплатив брехливий Генпрокурор. Правда ж, Вікторе Миколайовичу?
P.S. Тут у нас розгорілась дискусія в листуванні з приводу того, чи може бути Шокін зараз притягнутий до відповідальності з огляду на те, що в ст.172-6 КУпАП були внесені зміни й подання недостовірної інформації в декларації про доходи є вже не адміністративним правопорушенням, а кримінально караним злочином. До того ж сплинув строк давності притягнення до адміністративної відповідальності.
Як на мій погляд, подібні дискусії носять суто теоретичний характер. Шокіну та тій зграї, яка зараз дорвалась до влади, глибоко наплювати на будь-які закони. І покарати його можна лише в один спосіб - за допомогою мила, мотузки й ліхтарного стовпа на вулиці Різницькій. Ніяких інших - легітимних - засобів захистити свої права та законні інтереси громадяни України не мають.
P.P.S. Нагадую, що на кромну прокурорську оселю, яку Шокін забув внести в декларацію про доходи, пожна полюбуватись у репортажі журналістів проекту «Без парканів»:
https://www.youtube.com/watch?v=6WxR-gx2SWE
Volodymyr Boyko

Ще один інсайд від Володимира Бойко:
Колишній речник «Правого сектору», а нині – народний депутат України Борислав Береза, виявився звичайним аферистом, відносно якого Головне слідче управління Генеральної прокуратури України наразі розслідує кримінальне провадження №42015000000000972 відкрите 27.05.2015 за ознаками ч.1 і ч.4 ст. 358 КК України – виготовлення та використання завідомо підробленого документа.
Раніше цей символ національно-визвольного руху (а ким ще може бути офіційний представник «Правого сектору», який балотувався від імені цієї партії на минулорічних парламентських виборах?) носив прізвище Бляхер і був громадянином Ізраїлю. Повернувшись до України, Бляхер змінив прізвище, але від ізраїльського паспорта не відмовився, розуміючи, що він йому знадобиться на випадок, якщо доведеться переховуватись від кримінального переслідування.
Здається, цей випадок настав. За посиланням – ухвала судді Печерського районного суду м.Києва про надання згоди слідчому Генпрокуратури на доступ до документів, що зберігаються в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченко. Йдеться про перевірку справжності диплома, копію якого Береза надав у Апарат Верховної Ради України.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/50362169
За наявною інформацією, у ході кримінального провадження №42015000000000972 було встановлено, що народний депутат України Борислав Береза користується фальшивим дипломом серії ЛТ ВЕ № 503758 від 30 червня 2000 року про закінчення Київського національного економічного університету з відзнакою. Але Шокін не поспішає вносити у Верховну Раду України подання про надання згоди на притягнення Берези до кримінальної відповідальності. Натомість цей факт Адміністрація Президента використовує для шантажу Берези з метою набрати достатню кількість голосів народних депутатів для внесення змін до Конституції України щодо надання особливого статусу окупованим територіям.
Слава Україні!