don_katalan: (Default)
don_katalan ([personal profile] don_katalan) wrote2024-01-26 09:27 am

Serhiy Dibrov · Про теорію декількох рукостискань...

Будь ласка, передайте хтось нешановним мсклм, що
вулиця Армійська в Одесі станом на зараз не має стосунку до армії. Військ там нема, військових частин, складів, штабів теж. Хіба що комендатура залишилася.
І території в тому районі, які на ваших картах помічені як "землі міноборони", вже давно не є такими. Це квартали житлової забудови. Карти застаріли, так.
===
Kapulkin Boleslav
Дбл, блд. Странно, что их Штабной переулок не привлекает
---
Serhiy Dibrov
Kapulkin Boleslav привлекал, год назад
=====
Ihor Lutsenko · Рік, як загинув Олег Собченко.
Через рік я думаю: що головне лишилося у мене після нього?
Мабуть, оце відчуття, котре він зловив піснею десь на другому тижні нашої великої війни.
Ми тоді верталися із-за Лютежу у Київ, стомлені, але задоволені. Разом з мінометниками ми накрили місця, де сиділи росіяни. Міни вчинили їм багато шкоди, окупанти бігали з села у поле і назад, смішні і безпорадні. Їх ганяли ми з нашого дрона, мінометники щоразу кидали по них з неба міну за міною - а ми раділи паніці ворога і своїй корисності.
А потім, стомлені, але задоволені, ми їхали назад, у Київ, впевнені, що відстоїмо столицю.
І Олег включив ту пісню, котра відповідала цьому моменту. Її слова нібито про інше, але вона - насправді про воїнів, котрі повертаються додому, несучи славу з великої битви.
Цей настрій - він пронизує все це просте і чесне залицяння, описане у тексті. Горда відповідь дівчини, котра нібито відштовхула козака - насправді, така солодка і мила після кривавого бою, з якого той іде з тріумфом!
Ми удвох їхали після успішного бойового дня. Олег включив цю пісню, і я зразу його зрозумів: він давно мріяв про такий день, де він стане цим козаком, що, у сяйві нової воїнської слави, як у нових шатах, розмовляє з красою.
Вічна пам'ять!

===
Катерина Коханівська
А знаєте, крім шкоди оркам, ви ще вчинили добру справу: коли почався обстріл, орки потікали, поховалися, тоді місцевий сторож скористався моментом, прибіг та випустив усіх полонених з амбару, де їх закрили і катували орки. Невідомо, чи залишились би вони живі. Думаю, це був саме цей обстріл, про який ти пишеш, бо люди в окупації йому раділи, попри всі небезпеки.
---
Ihor Lutsenko
Катерина Коханівська цікаво)
---
Yura Tykhyy
Катерина Коханівська Який чудовий сторож.
---
Катерина Коханівська
Yura Tykhyy тоді багато звичайних людей проявляли героїзм. У сторожа були запасні ключі, і він цим скористався.
=====
Andrii Klymenko
Ще раз хочу наголосити - немає в світі жодного "тіньового" флоту танкерів (докази - на діаграмі)..
Всіх їх можна бачити майже 24/7, коли дозволяє погода та дальність станцій АІС на суднах та на березі. А ще - коли є бажання, вміння та НЕбезкоштовні сервіси стеження..
Зараз знову пішла епідемія передруківок з американських та фінських професійних доповідей з цією термінологією. АЛЕ - в цих доповідях фахівці вже нарешті беруть це слово в лапки і пояснють, що так званий "тіньовий флот танкерів" (раз уж ця дурна назва приклеїлася від ...х редакторів заголовків) означає наступне:
1. Ці танкери належать власникам з країн, що НЕ дотримуються ембарго ЄС та G7 та "цінової стелі". Це головне, а звідси наступні позиції:
2. Ці танкери НЕ застраховані в західних страхових компаніях, оскількі ті компанії вимагають підтверджень цінової стелі - тобто документів контрактів...
3. Чимало власників цих танкерів зареєстровані (створені) в офшорних юрисдикціях та/або "країнах зручного прапору". Тобто там, де справжнього власника важко ідентифікувати.
Це для відома тих, хто цікавиться темою😉🧐😉✌

===
Тетяна Іваневич
А який термін був би прийнятний? По факту вони - саботажники санкцій. «Саботажний флот»?))
---
Andrii Klymenko
Тетяна Іваневич друга половина світу, що не доєдналася до санкцій і ембарго, це просто інший світ. Це насправді величезна проблема. Згадаймо росімпорт військової продукції, чіпів тощо. Там головні ворота - Китай, Гонконг. Відсотків 70 якщо не більше... Більше - 80%.. Туреччина - це 6-7%, Емірати - 3-4%, країни ЕАЕС - 2-2,5%...