don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
цікавий вийшов діалог укр. ліберала Портнікова та мос.ліберала Шлосберга. Нема сенсу переказувати тези, вони достатньо відомі (йшлося про Крим, Донбас, війну). Але от як будувався діалог. Шлосберг весь час буквально заклика Портнікова: ну визнайте ж і себе хоч в чомусь винними, тоді і ми визнаємо себе в чомусь винними. Ну не можна ж так, ну не буває ж так, ну бути ж так не може, щоб одна сторона була у всьому винувата, а друга ні в чому не винувата. А Портніков так само вперто йому пояснював, що да, Лєв, так буває, от ніде ніколи не буває, але в вашому випадку - не просто буває, а саме так і є. Це мій конспект, насправді жодної такої фрази не було виречено, я просто описав хід дискусії: - А от ви теж... - Ні, дивіться, це не так. - От, бля. Ушол. Ну ладно. А от признай що ви теж ... - Та ні, це знов не так. - Та шо ж такоє. А от так і так. -- і так по колу. Запам’ятайте цей візерунок - прообраз майбутніх перемовин, з найліберальнішою часткою, йтиме саме таким шляхом. Тобто, глухим. Якщо якийсь наш дятел вздумає “признати” якусь бздуру, то ті радо скажуть, - ну нарешті! А тепер давайте обговоримо статус кво. Я навмисно наводжу Шлосберга - це не гірший, а один з найкращих московитів. І тим не менше, московитів.
====
тема відставки Аласанія так важлива для Росії, що цьому присвятили аж окремі передачи на московській студії “Радіо Свобода”. За участю самого фігуранта. Московські правозахисники і ліберали, які вже давно встановили громадський контроль над своїми московськими медіа, тепер озаботились жахливою ситуацією зі свободой слова в Україні: “напередодні виборів перша кнопка може опинитись в руках влади”. Нарешті є чим зайнятись, коли в своїй країні вже все ... подолано.
---
от ви смієтесь подумки, але ж в раші давно було "ОРТ", яке показувало обществєность типу Дорєнко, Андрєєвой, Кіріла Клєймьонава, і тільки не так давно - при путлері - поступово почало "ребрендінг", спочатку звалося орт/пєрвий канал, потім просто пєрвий канал і що саме смішне, весь цей час виконувало однакову функцію - аж таку, що ОРТ заборонили показувати у себе низка країн, починаючи ще з далекого Тукменистану.
====
— «До томаса у нас Наукраінє всє жилі мірна. Какая разніца кто ти - кіівскій патріархат, масковскій патріархат, атеїст, будіст, єврей - главнає што всє вєрілі в бога» (окупанти цитують якогось доведьоного до отчаянія експерта)
===
прямий етер по-окупантські. Якось клацаю канали, на Росія-1 в прямому етері Салавьйов, поруч рамочка “прямой ефир”, “лайв”. Клацаю далі - інший канал, Росія-Планєта, там теж в прямому етері Салавьйов, та же рамочка, всі докази трансляції. Але щось не те. Переставив канали поруч, клац туди - клац назад. Ба, а це дві різні передачи, на різні теми. Посміявся. Потім вмикнув радіо, а там теж Салавйов і теж в прямом етері - рамочькі звісно нема, але ж люди дзвонять в студію, дадзвонюються. Чюдєса

Date: 2019-02-06 07:12 am (UTC)
alexsodin: (Default)
From: [personal profile] alexsodin
Ви якщо далі істерію московітів аналізувати станете, то й Порошенко почнете захищати. Негайно поверніться на шлях зради!

Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 03:25 pm (UTC)
paserbyp: (Default)
From: [personal profile] paserbyp
Портніков - український сіоніст який хоче перетворення України на Ізраїль, а Лугандона на Сектор Газу, а Шлосберг це ассімільований іудей який хоче перетворення Россії на США, а Україну в Мексику... тому діалог між ними як у сліпого з глухим!

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 03:27 pm (UTC)
hozar: (Default)
From: [personal profile] hozar
ну да, мы у вас кусок огорода отжали, а сына вашего убили.
что ж нам теперь, извиняться, что ли?
ну так произошло.
ты уж на нас зла не держи, сами мы не хотели, барин приказал.
это паны дерутся, а нам чего ссориться?

вы прослушали расшифровку блеяния русских либералов во главе со шлосбергом

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 03:31 pm (UTC)
paserbyp: (Default)
From: [personal profile] paserbyp
Развод и девичья фамилия, а после Украине выходить опять замуж... вопрос за кого? Портников хочет за США и стать вторым Израилем, а Шлосберг хочет втрой раз жениться на Украине, но при этом клятвенно клянёшься не напиваться пьяным не бить жену и детей смертным боем... при этом я ни тому и не другому не верю!

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 04:12 pm (UTC)
alexsodin: (Default)
From: [personal profile] alexsodin
вас другий раз женитися релігія примушує?

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 04:54 pm (UTC)
paserbyp: (Default)
From: [personal profile] paserbyp
коли релігія примушує то треба в монастир, а не лягати і підмахувати щоби держати амплітуду... бо це не женитися, а давати як повія яка за це гроші бере...
Edited Date: 2019-02-06 04:59 pm (UTC)

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 05:56 pm (UTC)
alexsodin: (Default)
From: [personal profile] alexsodin
то оце ви таке з монастиря несете?

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 06:11 pm (UTC)
paserbyp: (Default)
From: [personal profile] paserbyp
коли казати нема чого тоді у тебе запор і тебе починає нести щоби просратися... чому тебе несе? ...бо запор мозку і понос, як лайно на вентілятор!

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 07:06 pm (UTC)
alexsodin: (Default)
From: [personal profile] alexsodin
давайте от без ціх скарг та подробець, добре? Так чому ви вважаєте, що Україна повинна комусь віддатися? Чи це у вас щось психічне? На кшталт отого потоку свідомості вище?

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 07:15 pm (UTC)
paserbyp: (Default)
From: [personal profile] paserbyp
добре але ви питаєте так як людина з псіхичною хворобою, тому що ви манкурт якій не тільки не пам"ятає хто він є але той хто не хоче зрозуміти хто він є сьогодні і обманює і себе і навколишне товариство...
Edited Date: 2019-02-06 07:18 pm (UTC)

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 07:27 pm (UTC)
alexsodin: (Default)
From: [personal profile] alexsodin
ця ваша відповідь майже все пояснює. Для тих, хто вміє читати і думати.

Re: Сліпий з глухим

Date: 2019-02-06 07:51 pm (UTC)
paserbyp: (Default)
From: [personal profile] paserbyp
майже - залишає маленьку надію але для лікування не вистачить вміння читати і думати, а треба по перше бажання, а цього у вас не має і не може бути, як у манкурта, а по друге, вміння вчитися будувати але для хвороі людини це забагато...
Edited Date: 2019-02-06 07:55 pm (UTC)

Date: 2019-02-07 10:20 am (UTC)
jonathan_simba: (Default)
From: [personal profile] jonathan_simba
Шлосберг весь час буквально заклика Портнікова: ну визнайте ж і себе хоч в чомусь винними, тоді і ми визнаємо себе в чомусь винними. Ну не можна ж так, ну не буває ж так, ну бути ж так не може, щоб одна сторона була у всьому винувата, а друга ні в чому не винувата. А Портніков так само вперто йому пояснював, що да, Лєв, так буває, от ніде ніколи не буває, але в вашому випадку - не просто буває, а саме так і є.

Насправді саме таке враження і складалося.

Profile

don_katalan: (Default)
don_katalan

April 2019

S M T W T F S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21222324252627
282930    

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 22nd, 2019 08:20 am
Powered by Dreamwidth Studios