don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
«Дороговказом для всіх наших зусиль, спрямованих на подолання кризи на Сході України, є мінські домовленості між Росією та Україною від 12 лютого 2015 року, укладені за посередництва Німеччини та Франції», - пише Міністерство закордонних справ Федеративної республіки Німеччина на запит «Німецької хвилі»:
goo.gl/r2J6Pp
Що, звісно, не може не здивувати, оскільки Україна ніколи не укладала ніяких угод з Росією стосовно «кризи на Сході України» - ані за посередництва Німеччини та Франції, ані без такого посередництва. Росія неодноразово заявляла, що вона не є учасником будь-якого договірного процесу стосовно українських подій, ніколи ніяких зобов’язань на себе не брала й угод з цього приводу не підписувала.
Більш того, Україна взагалі не вела жодних переговорів на цю тему з жодною країною і ніколи ніяких угод не укладала. Напевно, тому, що ніякої «кризи на Сході України» ніколи не було й немає. А те що є, називається не кризою.
До того ж - можливо в Німеччині про це не знають - у Конституції України записано, що Україна є демократичною державою з владою, розподіленою на незалежні гілки, а відтак міждержавні угоди, які встановлюють, скасовують чи змінюють зобов'язання України на міжнародній арені, набувають чинності виключно в разі їх ратифікації Верховною Радою.
А якщо компанія кількох не дуже далекоглядних осіб на кшталт Порошенка та Меркель трохи обісрамшись з отими «мінськими домовленостями», то це треба чітко визнавати, а не розповідати про якісь міфічні міжнародні договори.
Volodymyr Boyko

Profile

don_katalan: (Default)
don_katalan

October 2017

M T W T F S S
       1
23 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16171819202122
23242526272829
3031     

Expand Cut Tags

No cut tags