don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Stanislav Kukareka
Всіляка українська влада кінець кінців вступає на ті самі граблі. Однакові для всіх без виключення. Вони рано чи пізно намагаються дотиснути через коліно якесь питання (не варте й шеляга) всупереч не тільки там закону чи справедливості, а й взагалі здоровому глузду. Й чим абсурдніше саме питання, тим більше наполегливости проявляє влада.
Ющенко назначив Януковича премьером. Ту саму людину яку він шапкокрадом називав за пару років до того, й обіцяв на нари повернути. Звинувачував до речі у фальсіфікаціі виборів, державному злочині. Це нонсенс, це не налазить на здоровий глузд, але він був наполегливим на послідовним. Та перетворився на політичній труп. Навіщо? Ніхто не знає...
Янукович творив що хотів й грабував країну як ніхто до нього. Й все було в нього гарно й здорово. Але якись менти відпиздили студентів. Ну мало того що відпиздили, але й зробили це у такій спосіб що викликали заворушення массові. Так це косяк ментів, навіщо такі заходи по охороні громадьского порядку яки призводять до массових заворушень? Це щонайменше не професійно. Але замість того щоб дать ментам по шапці за явний їх косяк тут Янукович виявив упорство та упоротісь що гідні кращого застосування, претворив ті заворушення на революцію, та відправився у Ростов на безстроковий відпочинок. Ну нахуя, панове?
Їм всім як та шлея під хвіст трапляе, й вони порять дурість й повний абсурд. Що, вартувув Майдан пари полковників та генерала, да с десятка дуболомів пересічних? Не вартував. Аде тут Хведорич пішов на принцип. Та програв. Він розумів що херню творить? Він розумів. Не міг не розуміти. Але творив. Навіщо?
А їм просто було цікаво, схавають ще й це, чи вже не схавають. Цікавість їх сгубила. Відчуття всесилля, яке може перемогти навідь здоровий глузд, не кажучи про совість чи закон. Рано чи пізно усі вони до цього приходять. От й Порошенко йде тим самим шляхом, йде швидко та впевнено. Ну от далися йому ті євробляхи? Автопрому вже нема, Вассадзе - ворог, риг й взагалі гондон. Ну є "Богдан", ну скільки там того "Богдана"? Він рейтингу втрачає більше у рази. Однак продовжує через коліно. Як й усі папередники. За ассоціацію з ЕС топили? Топили. Про зону безмитної торгівлі? Ага, здобули, але як після того драти з євроблях? Тож нонсенс, де ж та безмитна зона? Він гусей свідомо дражнить.
То нахуй йому здавсь отой Саакашвілі не кажучи про його брата? Абсурд. Нахуя він свідомо пре ригів на посади всякі? Йому мало Гончаренки у ВР для клоунади? Ну мать його вже вьоб, ну посади "смотрящіх" раз вже сторгувався, тим більше що вони вже й так сидять там, но нахуя на всю країну в телевізор? Таки попало щось йому під хвіст, та непозбувна внутрішня бентега та свербіж у анусі - кличуть на подвіг, бєссмісленній і бєспощадній, ні шагу назад, позаду нас Ростов.... Вже дуже сильно кличуть, влекуть непереборно...
Йому цікаво, зможе він через коліно, чи не зможе, де та межа абсурду яку схавають. Й він ту межу знайде рано чи пізно. Але коли знайде - тоді усе, тоді гаплик. Як і завжди.
From:
Anonymous (will be screened)
OpenID (will be screened if not validated)
Identity URL: 
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

If you are unable to use this captcha for any reason, please contact us by email at support@dreamwidth.org


 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

don_katalan: (Default)
don_katalan

September 2017

M T W T F S S
    1 23
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 2021 222324
252627282930 

Expand Cut Tags

No cut tags