don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Stanislav Kukareka
Всіляка українська влада кінець кінців вступає на ті самі граблі. Однакові для всіх без виключення. Вони рано чи пізно намагаються дотиснути через коліно якесь питання (не варте й шеляга) всупереч не тільки там закону чи справедливості, а й взагалі здоровому глузду. Й чим абсурдніше саме питання, тим більше наполегливости проявляє влада.
Ющенко назначив Януковича премьером. Ту саму людину яку він шапкокрадом називав за пару років до того, й обіцяв на нари повернути. Звинувачував до речі у фальсіфікаціі виборів, державному злочині. Це нонсенс, це не налазить на здоровий глузд, але він був наполегливим на послідовним. Та перетворився на політичній труп. Навіщо? Ніхто не знає...
Янукович творив що хотів й грабував країну як ніхто до нього. Й все було в нього гарно й здорово. Але якись менти відпиздили студентів. Ну мало того що відпиздили, але й зробили це у такій спосіб що викликали заворушення массові. Так це косяк ментів, навіщо такі заходи по охороні громадьского порядку яки призводять до массових заворушень? Це щонайменше не професійно. Але замість того щоб дать ментам по шапці за явний їх косяк тут Янукович виявив упорство та упоротісь що гідні кращого застосування, претворив ті заворушення на революцію, та відправився у Ростов на безстроковий відпочинок. Ну нахуя, панове?
Їм всім як та шлея під хвіст трапляе, й вони порять дурість й повний абсурд. Що, вартувув Майдан пари полковників та генерала, да с десятка дуболомів пересічних? Не вартував. Аде тут Хведорич пішов на принцип. Та програв. Він розумів що херню творить? Він розумів. Не міг не розуміти. Але творив. Навіщо?
А їм просто було цікаво, схавають ще й це, чи вже не схавають. Цікавість їх сгубила. Відчуття всесилля, яке може перемогти навідь здоровий глузд, не кажучи про совість чи закон. Рано чи пізно усі вони до цього приходять. От й Порошенко йде тим самим шляхом, йде швидко та впевнено. Ну от далися йому ті євробляхи? Автопрому вже нема, Вассадзе - ворог, риг й взагалі гондон. Ну є "Богдан", ну скільки там того "Богдана"? Він рейтингу втрачає більше у рази. Однак продовжує через коліно. Як й усі папередники. За ассоціацію з ЕС топили? Топили. Про зону безмитної торгівлі? Ага, здобули, але як після того драти з євроблях? Тож нонсенс, де ж та безмитна зона? Він гусей свідомо дражнить.
То нахуй йому здавсь отой Саакашвілі не кажучи про його брата? Абсурд. Нахуя він свідомо пре ригів на посади всякі? Йому мало Гончаренки у ВР для клоунади? Ну мать його вже вьоб, ну посади "смотрящіх" раз вже сторгувався, тим більше що вони вже й так сидять там, но нахуя на всю країну в телевізор? Таки попало щось йому під хвіст, та непозбувна внутрішня бентега та свербіж у анусі - кличуть на подвіг, бєссмісленній і бєспощадній, ні шагу назад, позаду нас Ростов.... Вже дуже сильно кличуть, влекуть непереборно...
Йому цікаво, зможе він через коліно, чи не зможе, де та межа абсурду яку схавають. Й він ту межу знайде рано чи пізно. Але коли знайде - тоді усе, тоді гаплик. Як і завжди.
lion_casserole: (Default)
- Posted by [personal profile] lion_casserole
.
У президента приличной страны руки связаны законами, которые он обязан исполнять, президент - на диктатор, а глава исполнительной власти, и гарант исполнения Конституции. Если, например, законодатели предложат закон, который противоречит Конституции или ратифицированным договорам, то тормознуть такой закон - дело президента.

Теперь, кандидатуру премьер-министра президенту представляют из другой ветви власти, он не может выполнять назначения по собственному усмотрению. Как это в свое время популярно объяснял Суворов-Резун :

>>
[...]
Вот и сейчас полковник просто не подумал, что я могу быть единственным офицером на всю роту. Меня от командования отстранил, у него на это право есть. Но роту надо возвращать в казармы. А гнать роту, да еще танковую, одну, без офицеров, на десятки километров нельзя. Это преступление. Это непременно расценят как попытку государственного переворота. Тут тебе, полковник, исход летальный. Если уж ты отстранил командира в обстановке, когда у него нет заместителей, то этим самым ты роту под свою персональную ответственность принял и никому эту роту доверить не имеешь права. Если бы такое право предоставили, то каждый командир дивизии мог бы вывести войска в поле, сместить командиров, заменить их теми, кто ему подходит, и — переворот. Но нет у нас переворотов, ибо не допущен каждый к деликатному вопросу подбора и расстановки командирских кадров. Снимать — твое право. Снимать легко. Снимать любой умеет. Это так же легко, как убить человека. Но возвращать командиров на их посты так же трудно, как мертвого к жизни вернуть. Ну что, полковник, думаешь меня вновь на роту поставить? Не выйдет. Недостоин я. И все это слышали. Не имеешь права ставить на роту недостойного. А если наверху узнают, что ты вблизи государственной границы снимал с танковых рот законных командиров и на их место недостойных ставил? Что с тобой будет? Ась? То то.
[...]
<<

Но по большому счету, власть, конечно, должна держать себя в руках и не пробовать баловаться, потому как решать проблемы нужно в рамках действующего законодательства и в соответствии с Конституцией. Это как светофор на дороге: если водитель автобуса думает, что поскольку перекресток свободен, он может безнаказанно проехать на красный свет, то такого "оптимизатора" нужно лишать его водительской лицензии.

Profile

don_katalan: (Default)
don_katalan

September 2017

M T W T F S S
    1 23
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 2021 222324
252627282930 

Expand Cut Tags

No cut tags

Style Credit